Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ORION

ru ua en    Головна  | Новини | Продукція | Гарантія | Про компанію | Контакти | Партнери
 

Категорії
Пошук по сайту
Новини

Партнери


Компанія «Фокстрот. Техніка для дому» була заснована 1 вересня у 1994 році і на сьогоднішній день є безумовним лідером українського ринку з оптового і роздрібного продажу аудіо-, відео-, побутової техніки та електроніки в мережевому сегменті.
Торгова мережа "Фокстрот. Техніка для дому" включає більше 200 магазинів в 101 обласному і районному центрі, загальна торгова площа складає більше 155 тис. кв.м. В магазинах представлений асортиментний ряд з 25 країн світу. Кількість постачальників побутової техніки налічує більше 160 партнерів, які представляють 852 торгових марки.
Розвивається і мережа сервісної служби – 54 філії по всій Україні, де здійснюється повний спектр послуг від інсталяції до гарантійного ремонту.


З 2007 року основним акцентом для компанії «Фокстрот. Техніка для дому» стала клієнтооріентована позиція, розвиток відповідних сервісів і, як наслідок – впровадження на українському ринку якісно нового рівня обслуговування. «Фокстрот», як компанія лідер, випереджає конкурентів і встановлює нові стандарти комфорту. «Наш основний актив і основна цінність – це Покупець! На сьогоднішній момент, «Фокстрот», на відміну від своїх конкурентів досягає довгострокової лояльності Покупців до Мережі», - виконавчий директор Олексій Павленко. Впродовж 2-х років ми активно розробляли стратегію клієнтоорієнтованих сервісів. Ми розвивали персонал, впровадили «Програму комфорту», організували єдиний Контакт-центр, створили унікальну для ринку групу по роботі з рекламаціями. Кількість повідомлень, що надходить протягом місяця в Контакт-центр по телефону та електронній пошті, коливається від 40 000 до 80 000. Ми хочемо довести, що Фокстрот не просто «робить бізнес», але і вибудовує взаємовигідні і відкриті відносини з Покупцями.


До клієнтоорієнтованих сервісів відноситься і активний розвиток продажів техніки в кредит. У вересні 2007 року завершився тендер серед банків на право оформлення споживчих кредитів покупцям в магазинах торгової мережі „Фокстрот. Техніка для дому”. Компанія обрала для співпраці чотирьох переможців, з якими співпрацюватиме у сфері споживчого кредитування впродовж одного року. Ними стали: ТОВ «КБ Дельта», ТОВ «Простофінанс», ЗАТ «КБ Приватбанк» і ЗАТ «Альфа Банк». Зручності форми співпраці з банками - це і скорочена процедура, і широкий вибір кредитних програм, і оформлення кредиту прямо на місці.
З 1 жовтня 2007 р. в мережі працює 6 видів кредиту: «Експрес-кредит», «Економна покупка», «Більше кредит – менше ціна», «Обери 10», «0% переплати», «Мобільний кредит». Для зручності використання цих кредитів в мережі магазинів «Фокстрот. Техніка для дому» розміщені платіжні термінали.


«Фокстрот» - компанія міжнародного рівня, оскільки її робота здійснюється за міжнародними стандартами. Ми готові на рівні конкурувати з найуспішнішими компаніями світу. Ми завжди попереду – в ідеях, професіоналізмі, розвитку, інноваціях. Адже ми продаємо людям якість життя і повинні бути гідні своєї високої місії» - Олексій Павленко, виконавчий директор.

У Фокстроті комфорт і ціни - одне задоволення!
 

 

 


Мережа гіпермаркетів «FoxMart» – новий етап розвитку мережевих супермаркетів. Гігантські розміри торгових приміщень не можуть не вражати. Це найбільші магазини побутової електроніки в Україні! Почавши свою діяльність у 2005 році, на даний момент мережа налічує вже 28 магазинів в найбільших містах України (Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Маріуполь, Миколаїв, Севастополь, Сімферополь, Хмельницький, Вінниця, Макіївка) і Молдови (Кишинів) і продовжує динамічно розвиватися.


Завдяки широкому асортименту якісної продукції різноманітних категорій, і, головне, низьким цінам, «FoxMart» забезпечує ряд переваг раціональним споживачам. І при цьому витримується високий рівень обслуговування клієнтів. Поза сумнівом - за такими магазинами майбутнє. Цими якостями і відрізняється гігант техніки «FoxMart» від звичних супермаркетів електроніки.
Нові гігантські торгові об'єкти «FoxMart» розташовуються на площах до 7000 кв.м.
В мережі представлений найширший асортимент аудіо, відео та побутової техніки в Україні за найкращими цінами. Максимальна кількість брендів на будь-який купівельний смак: від новинок до бестселерів. Є можливість придбати техніку в кредит, вибравши одну з шести функціонуючих програм кредитування. А для тих, хто постійно на роботі або неохоче відвідує магазини, існує продаж on-line (у Інтернет-магазині).


Успіх в продажах, так само, як і в інших сферах бізнесу, вимагає децентралізації управління і безумовної орієнтації на покупця. Ці принципи складають основу активності FoxMart. Моніторинг ринку і аналіз тенденцій, що регулярно проводяться нашими фахівцями, гарантують лідерство FoxMart в наданні найпривабливіших технологічних новинок. Кампанія, що постійно діє, «Цифровий гігант презентує!» анонсує останні новинки техніки, яку можна придбати в мережі. Головний принцип роботи FoxMart: «покупець — головний суддя». Тому тільки кращі товари потрапляють на полиці наших магазинів. А оскільки основну частину прибутку кожного гіпермаркету приносять об'єми продажів, компанія отримує найкращі умови закупівель, а наші покупці — найнижчі ціни! І в цьому можна бути впевненим – в мережі для покупців діє на постійній основі «Програма захисту мізерних цін!». Її основні принципи свідчать: «Ми контролюємо ціни на ринку побутової техніки! Ми захищаємо право кожного на низькі ціни!   Ми повертаємо 150% різниці тим, хто знайде ціни нижче!*»


У мережі FoxMart банками-партнерами наданий Гігантський вибір кредитів, які розроблені з урахуванням різних потреб і можливостей клієнта: "Миттєвий кредит", "Оптом дешевше", "Обери 10", "Подарунковий", "Мобілджаз", "Авансовий". Кредити в гіпермаркеті FoxMart – найвигідніші на ринку побутової техніки!
Ви хочете побачити найкращий вибір? Вам необхідне більше залучення до процесу покупки? Вам потрібно все і відразу? У вас немає часу на ходіння по магазинах і вам потрібно заощадити час на покупці? При цьому вам не потрібні додаткові послуги – ви хочете заплатити тільки за техніку і не оплачувати весь набір сервісів? Або вибрати і сплатити тільки ті послуги, які ви вважаєте необхідними? Тоді вам в FoxMart! У новий, сучасний, інноваційний гіпермаркет побутової електроніки!

FoxMart – гігант техніки! Гігант ваших можливостей!